Майже всі охочі коростенці вже евакуювалися з міста. Є випадки повернення евакуйованих додому

Як повідомляє Суспільне Медіа, з  Коростеня евакуювалися майже всі люди, які побажали виїхати з міста. Мова йде про жінок та дітей. Про це у своєму зверненні повідомив міський голова Коростеня Володимир Москаленко.

За його словами, людей з міста евакуювали переважно на захід України, до Польщі та до Франції.

“Зараз формується остання група, 28 березня ми ще 101 жінку з дітьми відправляємо до міста-побратима Бурж у Франції, – каже Володимир Москаленко. – 26 березня французькі автобуси виходять із Франції і в Польщі на території митниці наші люди у ці автобуси пересядуть. З французами ми практично кожен день проводимо відеопереговори. Вони зараз формують для нас допомогу медикаментами і ці медикаменти везуть автобуси, які прийматимуть наших жінок та дітей, тобто 29 березня ми вже фактично будемо ці медикаменти мати, список найменувань вже узгодили”.

Проте вже з’являються випадки повернення евакуйованих сімей до Коростеня – хтось виїхав з міста у село, хтось на захід країни і вирішив повернутися додому, бо у Коростені наразі більш менш тихо і спокійно. Також є сім’ї, яким не сподобалося за кордоном і вони також повернулися у місто. Проте ми застерігаємо коростенців від таких необдуманих кроків – гостра фаза війни ще не закінчилася і безпечніше не знаходитися у місті жінкам з дітками, особам похилого віку. Як зазначають воєнні експерти, м.Коростень – одна із цілей захоплення ворожими окупаційними військами. Про такі висновки можете почитати у статті: “Мозир – Овруч – Коростень – Житомир стане новим напрямком російського наступу?”. Тому просимо коростенців не втрачати здоровий глузд, не наражати на небезпеку себе і своїх близьких і утриматися від думок про повернення до міста, це ще дуже небезпечне рішення!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.