Китайская вакцина от коронавируса

Замовлена Україною китайська вакцина CoronaVac ефективна лише на 78%

Замовлена ​​МОЗ вакцина від коронавірусу китайської компанії Sinovac показала ефективність в 78% на третій фазі клінічних досліджень в Бразилії, повідомляє Wall street journal.

Згідно з опублікованими даними, вакцина “дає повний захист від важких випадків захворювання, вселяє надію, що її можна буде використовувати для імунізації більшості країн, що розвиваються”.

“У жодного з добровольців, які вакцинувалися, не розвинулися серйозні випадки COVID-19”, – заявили в дослідницькому центрі в Сан-Паулу.

У дослідженні взяли участь 12 тисяч медичних працівників. Тому Бразилія стала першою країною, яка завершила випробування CoronaVac.

“Це відмінний результат. Якщо це допоможе запобігти важким випадкам захворювання, госпіталізації, смерті, то це допоможе нам вибратися з цієї пандемії”, – сказав член дослідницької групи щодо COVID-19 Університету Кампінас Луїс Карлос Діас.

При цьому наголошується, що вакцина Sinovac менш ефективна, ніж вакцини компаній Moderna, Pfizer і BioNTech, ефективність яких склала 94,5% і 95% відповідно.

“Але CoronaVac можна зберігати в стандартному холодильнику при температурі від 36 до 46 градусів за Фаренгейтом, що спрощує і здешевлює транспортування і зберігання в менш розвинених країнах”, – зазначили фахівці з інфекційних захворювань.

Як ми раніше повідомляли, український уряд вирішив купляти китайську вакцину від коронавірусу

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.