Поїздка ліквідаторів до м. Чорнобиль, м. Прип’ять та ЧАЕС. Відео

Двадцять четвертого квітня, напередодні 35-ої річниці аварії на Чорнобильскій атомній електростанції, за ініціативи голови громадської організації «Союз ветеранів ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в Овруцькому районі» Віталія Юшкевича, підтримки та організації голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, за участі голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, представників народних депутатів України, територіальних громад Коростенського району до м. Чорнобиль, м. Прип’ять та до укриття четвертого атомного реактора ЧАЕС завітало близько 260 ліквідаторів аварії, членів їх сімей та представників ЗМІ.

Дорога на ЧАЕС була нелегкою. Адже страшні події 26 квітня 1986 року назавжди закарбувались в пам’яті людей. З трепетом в душі повертались до ЧАЕС люди, завдяки яким було зупинено поширення радіації на велику територію нашої країни.

В дорозі ліквідатори згадували як це було, розповідали один одному і нам – журналістам, хто, де, коли і що робив, як живуть тепер. Особливо болючими були спогади про тих, хто помер під час ліквідації аварії та з роками після неї.

Вшановуючи пам’ять всіх і кожного, в м. Чорнобиль відбувся мітинг-реквієм, було висаджено алею самшиту поблизу алеї з табличками населених пунктів Чорнобильської зони, які, на жаль, змушені були покинути люди і які зникли назавжди.

Також цього дня відбулась ще одна знакова подія – відкриття в Чорнобильській зоні відчуження меморіалу ліквідаторам – жителям Коростенського району

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.