Залізничний вокзал станції Коростень

Железнодорожный вокзал станции КоростеньЖелезнодорожный вокзал станции Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 18

Довідка залізничного вокзалу: (04142) 2-21-31, 4-20-22; черговий по вокзалу: (04142) 2-21-21; начальник вокзалу: 2-22-53; завідувач квиткових кас: 2-21-32;  кімнати відпочинку: 2-37-93; кімнати матері та дитини: 2-21-36; багажне відділення: 2-21-34; медпункт: 2-31-64

Вокзал відкритий цілодобово, каси продажу квитків працюють постійно.

Усі номери маршрутного транспорту міста (попередньо уточніть напрямок руху автобуса: у бік залізничного вокзалу). Зупинка: Залізничний вокзал

Розташування на карті:

Железнодорожный вокзал станции Коростень на карте

Залізничний вокзал станція Коростень (жд вокзал).

Залізничний вокзал станції Коростень (залізничний вокзал) розташований поруч із привокзальним ринком, на відстані 700-800 метрів від автовокзалу міста Коростень (одна зупинка маршрутним транспортом) за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 18. Режим роботи: вокзал відкритий цілодобово, каси продажу квитків працюють постійно. Телефон довідкової вокзалу: (04142) 2-21-31, 4-20-22; чергового за вокзалом: (04142) 2-21-21.

Послуги на вокзалі станції Коростень

Послуги багажного відділення. Попередній прийом від пасажирів багажу та вантажобагажу; надання відправнику багажу або вантажобагажу бірки або бланк-заяви, ярлика; заповнення бірки; маркування місця багажу, вантажобагажу; окантування (упаковка) 1 місця багажу або вантажобагажу; перевірка ваги (зважування) багажу, вантажобагажу, ручного багажу; повідомлення одержувача про прибуття на його адресу багажу та вантажобагажу; зберігання прибулого багажу та вантажобагажу понад установлений термін; повернення плати за ненаправлений багаж; використання пасажиром багажного візка.

Камери схову. Зберігання ручного багажу в автоматичних камерах зберігання; зберігання ручного багажу у стаціонарних камерах зберігання; зберігання великогабаритних речей, у тому числі тих, що не належать до ручного багажу; примусове відкриття на прохання пасажира автоматичної камери схову; зберігання забутих та знайдених речей.

Носій. Доставка носієм великогабаритного ручного багажу.

Розміщення пасажирів. Проживання транзитних пасажирів у кімнатах матері та дитини; проживання транзитних пасажирів у кімнатах відпочинку; розміщення пасажирів у номері “Люкс”; прийом попереднього замовлення від пасажирів щодо надання місць у кімнаті відпочинку.

Користування кімнатами. Користування кімнатою нарад, залою офіційних делегацій; користування залом очікування; користування побутовою кімнатою.

Довідка. Видача складних довідок; видача письмових довідок; видача довідки про вартість квитка; видача довідки по місту, області.

Інші послуги. Зняття з поїзда ручного багажу пасажирів, що відстали від поїзда; оголошення з вокзального радіо інформації на прохання пасажира; прийом телеграм черговим вокзалом; послуги прасування одягу; послуги платного туалету; послуги душа; послуги ксероксу; послуги факсу; набір тексту на комп’ютері; виділення місць зберігання велосипедів.

Залізничний транспорт

9 Comments

 1. Добрый вечер! Подскажите стоимость комнаты отдыха.
  Заранее спасибо за ответ

 2. Шановні представники Укрзалізниці, хотілось би запитати: чому не їздять потяги Коростень-Житомир, або Коростень Вінниця.
  Я як студент в шоці що йде 1 дизель, який знаходиться забитий вже в Коростені, не кажучи про те, що їдуть студенти і з Овруча, Олевська, та сіл Коростенського району.

  Якщо ви не подасте додаткових потягів, я буду писати у засоби масової інформації, адже там сидячі, та стоячі місць забиті.
  Наше здоров’я під час карантину не захищено.

  Пустіть регіональне сполучення , чи хоча б ще один обласний потяг.

  1. Вы неправильно проинформированы – ездит дизельпоезд Коростень-Винница через Житомир,так что можно добраться

 3. Добрий день . Подскажите сколько стоит проживание в комнате отдыха? на сколько изменилась цена с прошлого года?

 4. Доброго ранку. На станції Нова Борова, зранку, (близько 6 години ранку) коли прибуває потяг з Житомира, постійно закритий зал очікування. Прохання – відкривати зал очікування. Є люди, яким потрібно чекати автобус і добиратися до ближніх сіл. По перше- холодно, по-друге – може бути повітряна тривога. Куди людям йти???

 5. Доброго дня. Чому не ходить дизель поїзд Житомир- Звягель студентам немає чим дістатися. Пустіть хочаб в п’ятницю з Житомира та в Неділю на Житомир.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.